^Powrót na górę


Dzisiaj jest: 17 kwietnia 2026 r.    |    Imieniny obchodzą: Klara, Robert, Rudolf

Powrót

Kalendarz

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Zgłaszanie naruszeń prawa

Laboratoria Przyszłości

Mapa

Przedszkole Promujące Zdr.

30 DH Zieloni im. I. S.

Doradztwo zawodowe

Stypendia

Przetargi

Szkolny Klub Wolontariusza

Samorząd Szkolny

Materiały do pobrania

Stowarzyszenie

Zajęcia w Wandzinie

10 marca br. klasy I Gimnazjum pojechały na warsztaty profilaktyczne do Ośrodka Readaptacji (dla osób uzależnionych) w Wandzinie. Zajęcia miały na celu poszerzenie świadomości młodzieży na temat uzależnienia i samego siebie. Dodatkowo w programie zawarte były elementy motywujące do podejmowania zachowań prozdrowotnych

i korzystania z pomocy w przypadku doświadczania ewentualnych konsekwencji swoich zachowań. Warsztaty polegały na zebraniu przyczyn eksperymentowania z substancjami psychoaktywnymi, wynikających z tego korzyści i strat. Uczniowie mieli możliwość pogłębienia swojej wiedzy na temat tego, w jaki sposób można pomagać osobom uzależnionym i gdzie szukać dla nich pomocy.

Zajęcia o podobnym charakterze odbyli również w szkole uczniowie klasy VI Szkoły Podstawowej i klas II i III Gimnazjum przy okazji czasu wolnego podczas rekolekcji wielkopostnych. Zajęcia prowadzone były przez Panią Hannę Rosochowicz - trenera z Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego ze Starogardu Gdańskiego.

DSC02105

DSC02106

DSC02107

DSC02108

DSC02110

DSC02111